ATVĒRTA REĢISTRĒŠANĀS STUDIJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ

Photo illustrating the news item

LĪDZ 6. JŪLIJAM


VIZUĀLĀ MĀKSLA
Glezniecība, Grafika, POST, Tēlniecība, Glezniecība ar specializāciju zīmēšanā
VIZUĀLI PLASTISKĀ MĀKSLA
Keramika, Stikls, Tekstils
DIZAINA NODAĻA
Funkcionālais dizains, Modes dizains, Metāla dizains
AUDIO-VIZUĀLĀS MEDIJU MĀKSLA
Vizuālā komunikācija, Kustība.Attēls.Skaņa., Vides māksla, Scenogrāfija
MĀKSLAS ZINĀTNE
Mākslas vēsture un teorija, Restaurācija, Mākslas vēsture un teorija ar specializāciju Kuratoru studijas

30.martā plkst.12.00 Latvijas Mākslas akadēmija sāk dokumentu un pieteikumu pieņemšanu vairāk nekā 15 apakšnozarēs maģistra līmeņa studijām vizuālajā mākslā, vizuāli plastiskajā mākslā, audiovizuālajā mākslā, dizainā un mākslas zinātnē.

Studiju ilgums 2 gadi, ir budžeta studiju vietas.

Pieteikumu iesniedz elektroniski vietnē apply.lma.lv. Šeit reflektantiem pieejami visu maģistra studiju programmu apraksti, kā arī informācija par uzņemšanas prasībām un iesniedzamajiem dokumentiem.

Lai pieteiktos studijām:
• iepazīsties ar programmu
• izvēlies apakšnozari
• reģistrējies apply.lma.lv un aizpildi elektronisko pieteikšanās formu
• augšupielādē nepieciešamos dokumentus

Ja vēl esi bakalaura programmas pēdējā semestra students un gatavojies absolvēt bakalaura programmu šī gada vasarā, tad pieteikumu vari aizpildīt jau tagad, tikai jūnija beigās atceries pievienot pieteikumam iegūtā diploma un sekmju izraksta kopiju.

Ja Tevi interesē kāda no mūsu piedāvātajām apakšnozares programmām, bet Tu neesi ieguvis bakalaura grādu mākslās – tas nekas. Iespējams, ka Tavas iepriekš iegūtās zināšanas palīdzēs ieraudzīt un atklāt jaunas pētniecības vai radošās prakses tēmas. Tā padarot dzīvi interesantāku, sabiedrību tolerantāku vai dzīves telpu iekļaujošāku.

Ja esi akadēmijas absolvents, kurš paņēma “pauzi” pēc bakalaura studijām, tad iespējams, šis ir īstais brīdis lai pieteiktos studijām maģistra programmā. Jo! Tu atkal saņemsi studenta atlaidi Rīgas sabiedriskajā transportā, varēsi apmeklēt mākslas muzejus par brīvu un, protams, ieeja Mākslas akadēmijas karnevālā būs par daudz draudzīgāku cenu. Studējot maģistra programmā Tu atkal varēsi pieteikties ERASMUS+ mācību mobilitātei un ERASMUS+ praksei. Padomā, bet nepalaid garām iespēju.

Pieteikumu iesniegšana maģistra studijām noslēgsies 6. jūlija plkst. 23.59 pēc Latvijas laika (EEST). Vairāk par visām apakšnozarēm un maģistra studiju iespējām Latvijas Mākslas akadēmijā lasiet šeit .

Nāc, atgriezies, turpini studēt Latvijas Mākslas akadēmijā!

2023. gada 30. marts